Uudised

Facebook
A A A

Treeningul osales 41 soovijat

Pühapäevasel libedasõidu treeningul osales 41 soovijat

11 veebruaril toimus siis esimene libedasõidutreening.Kohale tuli 41 huvitatut inimest ja mitte ainult Läänemaalt vaid ka Harjumaalt.Inimeste huvi näitab juba see ,et rajal olid sellised autod nagu MB 190 ja Citroen AX . Rajal oli lausa 9 noort ja oli ka noor tüdruk Karoliina Kruusma, kes oli auto roolis teist päeva,sest esimest korda oli Kalle Kruusma soovitanud tal laupäeval proovida. Teises voorus sõitis ta küll lumehange, mida oli raja ääres vähe aga selle ta üles leidis ja juba järgmisel treeningul paneme ta uuesti proovile. Noorte seas oligi 9 –st 3 tüdrukud ja Cärolyn Soidla oli kahe poisi järel tubli kolmas. Üldse olid rajal inimesed, kes muidu paljud ei tegele selle alaga ja tulidki fannima nagu see jäärajasõit peaks olema. Oli väga lõbus päev ja kiiresti ilma tõrgeteta sujus. Kuna huvi on rahval veel siis loodame ilmataadile,et saame tuleval pühapäeval 18 veebruaril teha järgmise treeningu.
Oli ka teisi noori keda ei tundnud aga rajal nad olid ja julgust ennast libedates oludes proovile panna neil jätkus. Ka täiskasvanute seas oli inimesi kes ei peljanud tulla ja igapäevasest rutiinist ennast proovile panna hoopis teises valguses ja tuli välja nagu tuli, päeva lõpuks olid kõik rahul,kaebusi korraldajale ei esitatud.
Rääkides rajast ja ilmastikust,siis kui me nädala alguses käisime rada maha märkimas,polnud vett ega midagi aga kuna meri on nagu meri ikka siis,eile laupäeval rada puhastades avastasime lume all vett ja tegime rada ringi,sest meie sõit jää peal sõltub ikkagi ilmataadist ja loodame väga,et ta on meie poolt veel sellel aastal.
Sellepärast ei saagi sundida ostma inimestel võistlejakaarti, kui ei tea kas üldse seda kasutada saab, või on see maha visatud raha ja kuna kindlustus jääl nagunii ei kehti.
Järgmine proov oleks meil 18 veebruar,kui ilmataat meiega.
Info: https://www.facebook.com/events/2056483467928517/permalink/2056483471261850/?notif_t=feedback_reaction_generic&notif_id=1518366524657613
Eelregistreerimine sooritada internetiaadressil: http://rahvasport.eu/?registreerimine%2C114