Uudised

Facebook
A A A

Toimus Kitsi sprint

 

Laupäeval toimus Igaühe Terviseklubi poolt korraldatud 2016 aasta hooaja esimene rahvasprint,mis oli kolme sarja etapp. Võistlejaid oli registreerunud üle 100 ning kohale tuli 99, kellest erinevatel põhjustel startis 96. Korraldajatel ja sõitjatel vedas ilmaga, sest oli kuiv ja päikseline ilm. Võistlus sujus väikeste tõrgetega aga saadi ilusti valges lõpule ning autasustamine toimus pimedas.

Läänlasi oli stardis 24 ja kiirem läänlane oli Marko Kukuškin kes võitis 2WD-S klassis esikoha. Oli ka uusi tulijaid nii mujalt kui läänemaalt ja nii oli oma elu esimesel võistlusel J-16 klassis stardis Cärolyn Soidla ning tema sõiduvahendiks VAZ 2105 kui teistel tema klassi sõitjatel väljamaa autod. Cärolyn saavutas 5 koha ja olles üldse auto roolis 9 korda, siis oli ta igati rahul ning tema sai ka võistluse kõige noorema võistleja auhinna. Veel oli J-16 klassis stardis Jako Allika ja temale 4 koht. Järgmine klass kus oli tihe rebimine SU oli läänlasi 7 kellest kõige paremini läks Egert Jakobil, kes oma uue autoga saavutas 2 koha. Kalle Kruusma 4, Jonar Ilves 9, Martin Jaanus 10, Stern Ilves 11, Andres Kruusma 13 ja kahjuks ütles Sander Ilvese auto koostöö üles proovi ringil. 2WD-V klassis ei saanud startida Rutmar Raidma kuna auto lõpetas töö ennem võistlust, debüüdi selles klassis tegi Rauno Uustalu ja tasuks igati tubli 11 koht kuigi ta ei saanud viimasesse vooru startida sest mootor ütles 2 ringi aeg üles, Raido Pärna 14 ja Tõnis Veltmann 18. 2WD-S klassis esimene Marko Kukuškin, Rico Rodi 2, Patrick Madar 4 ja Valmar Gilden 7. 4WD klassis Lauri Rodi 2, Rainar Leibak 3, Ain Laiverik 4 ning Kaido Saulil ütles mootor üles teises voorus. Veteranide klassis võitlesid esikoha eest Valter Puda ja Hillar Kruusma, kellel oli võrdne punktiseis ennem 3 vooru ning otsustavas voorus oli Valter Puda 4 sekundit kiirem ja esimene,Hillar Kruusma 2,Väino Tõkke 3 ning Toomas Lemberg 4.
Korraldajad tänavad kohtunikke ja abilisi, toetajaid ning soovivad kõigile ilusat jõuluaega ja tujuküllast aastavahetust.
Kohtumiseni uuel 2016 aastal.
Pildi materjali siit,läbi Kaido Sauli objektiivi: http://www.krracing.ee/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=206:20151219-kiltsi