Uudised

Facebook
A A A

Österby jäärajasari

Jääraja võistluste sari Österbys sai alguse.

Täna toimus Österby sadamas 2017 aasta esimene etapp ja kohal oli 65 sõitjat 9 võistlusklassis.Läänlasi oli 30.Tegelt läks läänlastel päris hästi,poodiumi kohti jäi parasjagu koju.4WD klassis sai kolmanda koha Ain Laiverik,Ain oli ka ainuke kes osales 4WD-sport klassis ja muidugi esimene koht.Esiveos olid kohal kiired KR Racingu mehed ja neile andis tubli lahingu Marko Kukuškin kes sai Valmar Gildeni (läänlane),Eero Labotkini järgi 3 koha.Teised läänlased Rico Rodi 5,Jako Allika 7,Kaido Märss 11 ja Cärolyn Soidal 14. Tagavedus olid stardis 6 läänlast ja parim Raino Kleemann2, Marko Kukuškin 3,Kalle Kruusma 5,Martin Jaanus 6,Bruno Jakobi ja Andres Kruusma 11. SU klass algus oli läänlastel hea kui esimeses voorus oli Martin Jaanus 1 ja Kalle Kruusma 2.Lõpuks olid läänlased vastalt Kalle Kruusma 3,Martin Jaanus 4,Andres Kruusma 5,Egert Jakobi 7 ja Bruno Jakobi 8. Naiste klassis oli kohal 2 võistlejat ja siin võttis oma paremuse Cärolyn Soidla teise noorukese Britta-Mai Martini ees,mõlemad tüdrukud harjutasid laupäeval jää sõitu. Noorte klassis olid läänlased Jako Allika 2,Marcus-Indrek Simmer 4 ja õrolyn Soidla 5. Veteranidest olid kohal seekord Valter Puda,Toomas Lemberg ja Hillar Kruusma ja sellises järjekorras nad ka lõpetasid. 2WD sportklassis oli läänlasi 3 ja võitis läänlane Rico Rodi, Egert Jakobi 4 ja Kalle Kruusma 5.
Kui vähegi ilma lubab siis on juba 2 ja 3 etapp plaanis tuleval nädalavahetusel 11 ja 12 veebruaril,kuhu osalejate registreerimine algab esmaspäeval 6 veebruaril. 
Hetkel ei ole veel Otepää sprindi ametlikke tulemusi aga Otepäält tõi läänemaale parimana 3 koha Marko Kukuškin 2wd-s klassis,noorte klassis oli Ranno Kristmann 4.Teiste kohta hetkel täpne info puudub aga loodame lähi päevil trükkida infot.
Kohtumiseni järgmisel nädalavahetusel Österbys ja kasutage võimalust,tulge võtke teistega mõõtu.
Pildimaterjali Kaido Sauli kaamera läbi: http://www.krracing.ee/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=224:20170205-osterby