Uudised

Facebook
A A A

I etapp Österby sadamas

Pühapäeval toimus Läänemaa jääraja 2016 aasta karika ja meistrivõistluste I etapp Österby sadamas

Korraldajate rõõmuks registreerus lõpus ilus arv 92 võistlejat kes hakkasid siis peale tehnilist vaatlust ja prooviringi mõõtu võtma 8 erinevas klassis,kellest 44 olid läänlased. Sõitjatele oli ettevalmistatud 4,09 km rada kus oli nii tehnilist kui ka kiiret osa.Päev möödus vahelduvate ilmaoludega kus nähtavus oli lume tõttu nulli lähedane ja ka selget ilma oli. Läänlastel läks kokkuvõtteks hästi ,saavutati 8 erinevas klassis koguni 7 klassis poodiumi kohti. Kõige paremini läks Tagaveo klassis kus tuli kolmikvõit Jüri Hinsberg,siim Hiieväli ja Sander Ilves. 4WD klassis võttis 2 koha Ain Laiverik.Esivedus oli esimene Valmar Gilden ja teine Keven Serbin. SU klassis oli stardis jälle Marko Kukuškin oma vana hea sõbra mossega ja lõpuks sikside vastu igati tubli 2 koht. Noortest oli kiirem Jako Allika. V60 klassis oli esikolmik Valter Puda,Toomas Lemberg ja Väino Tõkke. Hillar Kruusma sõitis rendi autoga ja ei saanud kuidagi ilma lumehangedeta ning oli 4. Ainuke klass kus läänlased löögile ei pääsenud oli 2WD-sport kus võidutsesid esiveolised autod ja magusa võidu võttis naisvõistleja Maila Vaher,Raigo Vilbiksi ja Tarmo Reinebergi ees.
Tulemused I etapilt on nähtavad siit: http://autosport.ee/rk/public/calendar_file/Laanemaa1_170116_tulemused.pdf
Pildimaterjali on siin:  http://www.krracing.ee/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=209:20160117-oesterby

Juba käib ettevalmistus II etapiks ja rada sai muudetud ning nüüd on pikkuseks 4,6km. Võistlus toimub jälle Österbys 24 jaanuaril ja registreerimine käib:
http://autosport.ee/rk/?page=27&race_id=309&